Obliba nebankovních půjček stoupá

Ještě před několika lety byly nebankovní instituce symbolem podvodu či lichvy, ale poslední dobou jejich úvěrové produkty nabývají na oblibě. Důvod je prostý, spotřebitelé zjistili, že ne všechny nebankovní půjčky nevýhodné podmínky, ba právě naopak – často jsou mnohem dostupnější, než klasické bankovní úvěry a lze je vyřídit z pohodlí domova. Stačí vyplnit online formulář a odeslat jej na pobočku věřitele. Za chvíli se vám ozve některý z pracovníků a oznámí, zda byl úvěr předběžně schválen. A to je jen malý krůček od osobní schůzky (která může proběhnout také u vás doma) a převodu požadované částky na váš účet. Vyberete-li-li si nebankovní společnost s dobrým jménem a stabilním zázemím, rozhodně se nemusíte ničeho obávat.

Říká vám něco směnka?

Nejobvyklejší formou nebankovní půjčky bývá směnka. Tento cenný papír obsahuje všechny podstatné údaje o proběhlé transakci a plní funkci smlouvy. Půjčky na směnku nabízí většina nebankovních věřitelů jakožto základní typ úvěru. Můžete o ně zažádat online a po podepsání dostanete peníze na ruku, případně vám je věřitel převede do čtyřiadvaceti hodin na účet. Směnka je transparentní typ úvěrového produktu a aby mohla být považována za platnou, musí na ní být uvedeno vše, co stanovují zákony České republiky. Peníze na směnku dostanete i v případě, jste-li v registru dlužníků a navíc bez stálého příjmu.

Nebojte se obávaného registru

Chcete-li zažádat o klasický bankovní úvěr, musíte být nejen dostatečně bonitní, ale také nefigurovat v některém ze seznamů problémových klientů. Pakliže jste v minulosti nespláceli úvěr v termínu, dost možná vaše jméno v evidenci objevíte. V takovém případě před vámi bankovní instituce zavřou dveře a vám nezbude, než zažádat o půjčky bez registru. Nebudete-li mít problém s vyššími úroky, budete se moct těšit z bezproblémového a velmi rychlého vyřízení.

This entry was posted in Nejvyužívanější půjčky na směnku. Bookmark the permalink.
Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>