S rychlým vyřízením úvěru vám pomůže směnka

Jestliže začínáte mít pocit, že nedisponujete dostatečnou hotovostí k vyřešení náročnější životní komplikace, patrně přemýšlíte nad uzavřením půjčky. Jedná se o krok, který musí být předem dobře promyšlen, protože měsíční splátka se stane po zvolenou dobu důležitou položkou v rodinném rozpočtu. Mnoho lidí však navíc může trápit neschopnost sjednat si zvolený produkt v bance. Pokud například nedokáží ručit majetkem v odpovídající hodnotě, představuje to bohužel pro zmíněnou instituci podnět k zamítnutí žádosti. Vnitřní směrnice totiž preferují vyčkávání na bonitního klienta. Naštěstí však existuje alternativa v podobě soukromých investorů. Ti mnohdy souhlasí s uzavřením půjčky na základě několika dokumentů. Jeden z nich symbolizuje právě směnka. Tento cenný papír totiž pro věřitele zastupuje jednoznačné uznání závazku. Právě proto se schůzka s cílem poskytnout finanční pomoc nese v duchu vstřícného přístupu. Klientovi mnohdy plně postačí předložit dva doklady totožnosti a oficiálně potvrdit celou dohodu. V tomto bodě se však vyplácí věnovat pozornost všem údajům, které směnka obsahuje.

Vždy si například překontrolujte na směnce uvedenou částku, datum splatnosti a případně i úrok. Nezapomeňte rovněž, že váš podpis se na cenném papíře musí objevit až po předání peněz. S ohledem na tento fakt neseriózní jednání bezpečně rozpoznáte. Rozhodně se úvěru vyhněte, když směnka obsahuje nesprávné údaje (např. částku navýšenou o další dosud nezmíněné poplatky). Svoji pozornost pak raději zaměřte na investora, o kterém kolují kladné reference.

Půjčku lze splatit několika způsoby

Již bylo řečeno, že s rychlým vyřízením úvěru vám pomůže směnka. Překvapit přitom může i flexibilita týkající se vyrovnání vzniklého závazku. Zvolit lze například úhradu kompletní sumy včetně navýšení do stanoveného data. Vyhovovat vám však spíš může postupné splácení. V případě této varianty se určí, k jakému dni bude věřitel očekávat pravidelné předání poměrné části z celkové půjčky.

Směnka:

  • smenka info (42)
This entry was posted in Směnka pro zájemce o půjčku and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.
Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>