V bance to bez příjmu nepůjde

Abyste dosáhli na výhodný bankovní úvěr, není nutná směnka, budete muset však splňovat několik kritérií. Samozřejmostí je spolehlivost, tedy žádné záznamy v registru dlužníků, ale také dostatečně vysoké příjmy. Banka si tak chce pojistit schopnost splácet a předejít tak možným problémům. Co však mají dělat klienti, kteří svoji bonitu doložit nemohou? Maminky na mateřské dovolené, důchodci, nezaměstnaní, ale také začínající podnikatelé – všechny tyto skupiny se žádostí o poskytnutí bankovního úvěru bez směnky nepochodí. Řešení nabízí nebankovní společnosti se speciálním produktem s názvem půjčka bez doložení příjmu. Dostanete-li se do situace, kdy vám banka kvůli nízkým příjmům nepůjčí, můžete zažádat o nebankovní půjčku a získat peníze do čtyřiadvaceti hodin.

Neplaťte nic předem

Pokud jste již v minulosti žádali o půjčku, pravděpodobně po vás chtěl věřitel uhradit poplatek za rychlé sjednání. Částka, kterou bankovní i nebankovní společnosti požadují, závisí na celkové výši úvěru, o který žádáte a může se vyšplhat i na několik tisíc korun. Mnoho žadatel o půjčku však nemá k dispozici ani několik set korun a nemohou tak tak poplatek uhradit. Naštěstí pro ně však některé nebankovní instituce nabízí půjčku, která je od těchto poplatků osvobozena. Tyto úvěrové produkty nesou název půjčky bez registru a poplatku a mohou o ně zažádat i osoby, které jsou vedeny v evidenci neplatičů. Celá transakce probíhá velmi rychle a bez problémů.

Půjčit si můžete i přes SMS

V případě, že směnkám z nějakého důvodu nedůvěřujete, nebo si jen chcete půjčit menší obnos peněz, využijte speciální úvěrový produkt od finské společnosti Ferratum. Takzvanou půjčku přes SMS využívá stále více klientů a můžete o ni zažádat i vy. Stačí poslat SMS zprávu v požadovaném tvaru a počkat, až se vám na účet připíše částka do maximální výše deseti tisíc korun. Výhodou jsou nulové úroky a RPSN – Ferratum si totiž účtuje fixní sazbu za každou tisícikorunu, kterou si půjčíte. Poté, co peníze vrátíte, můžete o SMS úvěr zažádat znovu.

This entry was posted in Nejvyužívanější půjčky na směnku. Bookmark the permalink.
Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>